Cały czas obok mojej działalności trenersko – szkoleniowej prowadzę też działalność typowo sprzedażową. Tak naprawdę to właśnie działalność sprzedażowa stanowi dużą część moich przychodów, ale to tak naprawdę rozwój osobisty i praca nad własnym charakterem jest pasją. Pod koniec zeszłego roku związałem się z branżą fotowoltaiczną w Polsce. Jest to branża bardzo młoda, ale niesamowicie dynamicznie się rozwija. Nawiązałem współpracę z kilkoma firmami i zacząłem działać, a także obserwować i zastanawiać się co tutaj się ciekawego wyprawia 😉 W połowie marca wpadłem na pomysł, żeby przygotować szkolenie dla handlowców z tej branży. Sam zebrałem już dużo praktycznego doświadczenia w fotowoltaice, a przyszedłem do tej branży z gigantycznym bagażem doświadczeń sprzedażowych, więc przeanalizowanie sytuacji było dla mnie ciekawym doświadczeniem.

Warsztaty zacząłem planować już po lockdownie z powodu covida i w ostatnim tygodniu przyspieszyłem nad pracami, aby jeszcze z końcem czerwca przygotować warsztaty. Całą logistykę już zorganizowałem i doszlifowuje kwestię reklam na facebooku i zagadnienia programowe. W ostatniej fazie chcę też posłuchać samych handlowców z branży i zobaczyć co mają ciekawego do powiedzenia i uwzględnić to w trakcie warsztatów.

Dlaczego miałabyś wziąć udział w tym warsztacie?

Warsztat jest przygotowany dla bardzo konkretnej grupy handlowców: młode osoby sprzedające głównie do klientów indywidualnych. Jako prowadzący posiadam już dużą wiedzę na temat falowników, paneli i kwestii prawnych dotyczących całego procesu sprzedaży, w związku z czym cały warsztat będzie właśnie w oparach fotowoltaiki. Natomiast nie będę się tam wymądrzać jaki falownik albo panele są najlepsze lub jak dokładnie zgłosić instalację do energetyki i uzyskać dotację ‚Mój prąd’ Sprawy techniczne możesz sobie sprawdzić w internecie, poza tym gadającej głowy można słuchać max. 10 min a potem mózg już się poddaje. Na warsztacie będziesz mieć okazję zrobić coś czego nie sprawdzisz w necie,  a mianowicie  pokażesz jakim handlowcem jesteś i zobaczysz jacy są inni, weźmiesz udział w dyskusji jakim handlowcem trzeba być, aby skutecznie sprzedawać, ponadto będziesz mieć okazję przećwiczyć to na żywo, gwarantuje ci, że to zapamiętasz. Dodatkowo pokażę Ci jak słuchać klientów i dlaczego to jest ważne, aby rozumieć przede wszystkim siebie i sposoby swojego działania, a także co robić, aby nie wypalić się zawodowo i odnosić sukcesy jak najdłużej.

Całe wydarzenie stworzyłem na stronie evenea, pod poniższym linkiem można się rejestrować.

https://app.evenea.pl/event/handlowiec-pv/