W trakcie darmowej sesji na początku pytam Ciebie o to co wiesz na temat coachingu a także jakie masz wobec niego oczekiwania i wyjaśniam co coaching robi a czego nie robi. Postanowiłem jeszcze dodatkowo to spisać.

  1. Coaching jest procesem wspierania osób, które chcą zmienić coś w swoim życiu i nie ma tutaj ograniczenia w jakim obszarze. Na początku naszej sesji zapytam Ciebie na jakich obszarach swojego życia chcesz pracować. Są coachowie, którzy mówią o sobie life coach, executive coach itp. ja tego nie robię bo niezależnie od celu jaki masz coaching ze mną może się odbyć.
  2. Coaching jest relacją partnerską 1:1. Zadaniem coach jest zadbanie o to, aby taka relacja pozostała w trakcie całego procesu. Dobry coach nie może sobie pozwolić na to, aby któraś ze stron w trakcie procesu dominowała.
  3. Pracujemy na Twoich zasobach. Tylko ty masz pełnie wiedzy na temat swojego życia, dlatego ja nie będę Ci doradzać co masz w swoim życiu robić, tylko pomogę Ci spojrzeć na Twoją sytuację z szerszej perspektywy i przypilnuję, żebyś przeszła przez proces coachingowy.
  4. Proces coachingowy ma swój początek, rozwinięcie i zakończenie. Jedna sesja to minimum jeden cel. Struktura sesji jest konkretna i ja pilnuję, aby była zachowana, także po każdej sesji wyjdziesz z konkretami, które sobie przygotujesz odpowiadając na moje pytania.
  5. Proces coachingowy rozciąga się na okres około pół roku. Sesji jest około 8. W każdym momencie możesz przerwać proces, a możesz też stwierdzić, że już masz wszystko czego potrzebowałaś.
  6. Sesje są płatne. Na usługę jest 23% Vat. Zapytaj o aktualne cenę!

Na darmowej sesji pytam o obszary Twojego życia o jakich chcesz rozmawiać w trakcie procesu oraz pytam o konkretne cele w danym obszarze, a także spytam po czym poznasz, że dane cele zostały osiągnięte!
Mamy 60 min darmowego czasu. Jeżeli powyższe omówimy w ciągu 20-30 min, to możemy zrobić pierwszą sesję coachingową na jednym z celów, które wymienisz.